Expresowa Wymiana

Expresowa Wymiana

Expresowa Wymiana ponad 60 kryptowalut. Szybko i wygodnie...

Expresowa Wymiana

Nasz konwerter jest najszybszym na rynku rozwiązaniem technicznym pozwalającym na prostą i niemalże bezobsługową wymiane kryptowalut. W chwili wybierania pary kryptowalut przeznaczonych do wymiany (my nazywamy to konwersją) nasze boty sprawdzają na głównych światowych giełdach kursy walut wyszukując najkorzystniejszy. Na potrzebę każdej wymiany tworzona jest para adresów portfeli. Jednym z nich jest adres portfela docelowego denominowanego w kryptowalucie docelowej – to ten, na który przyjdą środki z konwersji. Drugi adres portfela to adres, na który użytkownik wysyła kryptowalutę, którą obecnie posiada i chce wymienić.

W momencie zarejestrowania wpłaty od użytkownika, nasze boty dokonują konwersji na giełdzie i przesyłają środki na uprzednio wskazany adres portfela.

Czasem ostateczny kurs może się różnić minimalnie od tego sugerowanego. Dzieje się to wtedy, gdy kurs na giełdzie zmienia się szybciej niż kryptowaluta dociera do wskazanego uprzednio portfela. Taka sytuacja występuje częściej w przypadku bitcoina niż innych walut.

Znalazłeś wszystkie potrzebne informacje?

Czy jesteś gotowy na dokonanie pierwszej wymiany/konwersji w naszym KONWERTERZE ?