konwerter kryptowalut

Wymiana w 3 prostych krokach:

icon-2

Wybierasz parę kryptowalut do wymiany

Wybierz jaką walutę chcesz wymienić oraz jaką chcesz otrzymać Podaj jaką ilość danej kryptowaluty chcesz wymienić, lub ilość jaką chcesz otrzymać.

icon-3

Wysyłasz wymienianą kryptowalutę

Na wskazany adres kryptoportfela denominowanego w wymienianej przez Ciebie kryptowalucie wysyłasz dokładnie taką sumę jaką widzisz na ekranie.

icon-4

Otrzymujesz walutę z wymiany

Na wskazany przez Ciebie adres kryptoportfela wysyłamy walutę którą wybrałeś. Wszystko w ciągu kilku sekund od otrzymania Twojej wpłaty.

0M

Dzienny obrót w KryptoKonwerterze w PLN. Rośnie z dnia na dzień.

0%

Zadowolonych klientó na świecie i w europie wschodniej.

0%

Transakcji realizowana jest w czasie krótszym niż 5 minut.

FAQ

A:  Obecnie na CryptoLobos można wymieniać ponad 60 kryptowalut. W zależności od dostępności giełd i walut, liczba ta może oscylować w przedziale od 50 do 80. Poza podstawowymi kryptowalutami jak: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Monero, Dodge czy NEM, obsługujemy całą galaktykę altcoinów i tokenów. Ripple, Next, Game, Lisk, Steem, Ardor, Salt, PotCoin, Golem EOS i wiele innych.

A:  Zarejestrowani użytkownicy mają większą funkcjonalność.  Po zarejestrowaniu i potwierdzeniu maila każdy użytkownik ma dostęp do historii Swoich transakcji. Może być to niezbędne w przypadku reklamacji lub problemów z transakcją.

A:  W momencie gdy wybierasz parę kryptowalut do wymiany nasze boty sprawdzają na największych światowych giełdach kursy i dostępność danej waluty. Gdy otrzymamy twoją wpłatę nasze boty dokonują wymiany i przesyłają wymienione środki na adres portfela, który uprzednio podałeś.

A:

A: Kursy kryptowalut zmieniają się bardzo dynamicznie i potrafią wzrosnąć lub spaść nieznacznie w ciągu kilku minut, które trwa wymiana. W CryptoLobos otrzymujesz waluty po kursie wymiany w chwili zawierania transakcji na giełdzie. Czasem kurs jest to nieco lepszy, czasem minimalnie gorszy niż sugerowany.