konwerter kryptowalut

Wymiana w 3 prostych krokach:

Wybierasz parę kryptowalut do wymiany

Wybierz jaką walutę chcesz wymienić oraz jaką chcesz otrzymać Podaj jaką ilość danej kryptowaluty chcesz wymienić, lub ilość jaką chcesz otrzymać.

Wysyłasz wymienianą kryptowalutę

Na wskazany adres kryptoportfela denominowanego w wymienianej przez Ciebie kryptowalucie wysyłasz dokładnie taką sumę jaką widzisz na ekranie.

Otrzymujesz walutę z wymiany

Na wskazany przez Ciebie adres kryptoportfela wysyłamy walutę którą wybrałeś. Wszystko w ciągu kilku sekund od otrzymania Twojej wpłaty.

Dzienny obrót w KryptoKonwerterze w PLN. Rośnie z dnia na dzień.

Zadowolonych klientó na świecie i w europie wschodniej.

Transakcji realizowana jest w czasie krótszym niż 5 minut.

FAQ

A:  Obecnie na CryptoLobos można wymieniać ponad 60 kryptowalut. W zależności od dostępności giełd i walut, liczba ta może oscylować w przedziale od 50 do 80. Poza podstawowymi kryptowalutami jak: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Monero, Dodge czy NEM, obsługujemy całą galaktykę altcoinów i tokenów. Ripple, Next, Game, Lisk, Steem, Ardor, Salt, PotCoin, Golem EOS i wiele innych.

A:  Zarejestrowani użytkownicy mają większą funkcjonalność.  Po zarejestrowaniu i potwierdzeniu maila każdy użytkownik ma dostęp do historii Swoich transakcji. Może być to niezbędne w przypadku reklamacji lub problemów z transakcją.

A:  W momencie gdy wybierasz parę kryptowalut do wymiany nasze boty sprawdzają na największych światowych giełdach kursy i dostępność danej waluty. Gdy otrzymamy twoją wpłatę nasze boty dokonują wymiany i przesyłają wymienione środki na adres portfela, który uprzednio podałeś.

A:

A: Kursy kryptowalut zmieniają się bardzo dynamicznie i potrafią wzrosnąć lub spaść nieznacznie w ciągu kilku minut, które trwa wymiana. W CryptoLobos otrzymujesz waluty po kursie wymiany w chwili zawierania transakcji na giełdzie. Czasem kurs jest to nieco lepszy, czasem minimalnie gorszy niż sugerowany.