Ripple – wiadomości wiosenne dotyczące kryptowaluty.

Ripple – wiadomości wiosenne dotyczące kryptowaluty.

Ripple od kilku lat jest tak naprawdę trzecią co do wielkości pod względem samej kapitalizacji kryptowalutą. Osiągnęła to dzięki swojej unikalnej technologii oraz modelowi biznesowemu. Podczas gdy inne kryptowalutowe projekty koncentrowały się na świadczeniu usług dla detalicznych inwestorów, Ripple swoją kreatywność koncentrował na świadczeniu usług dla finansowych instytucji.

Niektóre z wiadomości Ripple, które mogliśmy przegapić

W pierwszym kwartale bieżącego roku, sektor kryptowalut doświadczył bardzo interesujących zmian. Także Ripple nie został pominięty. W tamach samej społeczności projektu miały miejsce wydarzenia, które mogą mieć wpływ na same wyniki kryptowaluty, zarówno w perspektywie długoterminowej oraz także krótkoterminowej.

Jeśli chodzi o wszelkie informacje na temat monet Ripple’a najpierw musimy się przyjrzeć kursowi tejże kryptowaluty. Ripple jest jedną z używanych najczęściej monet cyfrowych na całym świecie. Dzięki swojej technologii Ripple zyskała bardzo szerokie poparcie światowych finansowych instytucji.

Dokładnie 6 lutego, Ripple nawiązał współpracę  z Azimo. Jest to wiodący serwis europejski cyfrowych przelewów. W ramach tego partnerstwa, Azimo korzysta z rozwiązania ODL do przesyłania tańszych oraz szybszych transgranicznych płatności na Filipiny. Również planuje rozszerzenie rynku poza same Filipiny i to jeszcze przed końcem tego roku.

Partnerstwo pomiędzy Coinone oraz RippleNet przyniosło bardzo pozytywne zmiany w Korei Południowej dla kryptowaluty. Ponadto kilka całkiem innych firm, które zajmują się przekazami pieniężnymi w tymże kraju przyjęło technologie Ripple do transgranicznych transakcji. Sentbe, który jest dostawca usług pieniężnych przekazów, przyjmuje same technologie Ripple, aby móc zaoferować szybszy, łatwiejszy oraz także wygodniejszy sposób na przekazywanie pieniędzy za granicę. To one świadczą właśnie usługi w zakresie pieniężnych przekazów dla mieszkańców pochodzących z Korei Południowej, którzy wysyłają pieniądze do Indonezji, Filipin, Wietnamu, Chin oraz Japonii.

Czy analiza najnowsza cen Ripple’a oznacza dla inwestorów zyski?

Wiadomości Rupple’a tejże wiosny nie byłyby kompletnie bez żadnej historii cen tejże kryptowaluty.

XRP rozpoczął handel roczny na poziomie wynoszącym 0,19 dolarów za monetę, ale w tygodniach ostatnich spadł po odnotowaniu bardzo dużych zysków w miesiącu lutym. W obecnej chwili cena XRP spadła dokładnie o trzydzieści pięć procent od początku tego roku, wymazując prawie w stu procentach zysk osiągnięty w miesiącu lutym.

Do 15 lutego cena monety dokładnie wzrosła do 0,33 USD. Jak dotąd jest to najwyższy wynik w bieżących roku. Nastąpiło to dokładnie w czasie, gdy cały kryptowalutowy rynek nabrał znacznego rozpędu. Przy czym BTC oraz inne monety odnotowały również w tymże procesie naprawdę ogromne wzrosty. Wzrost cen XRP również nastąpił dokładnie trzy dni po jego dodaniu do BRD, który jest jednym z najszybciej się rozwijających kryptograficznych portfeli na całym świecie.

Previous Post
Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *