Wzrost XRP odbędzie się przed 12 grudnia

Zgodnie z informacjami przedstawionymi przez Google Trends, ogromnym wzrostem popularności cieszy się obecnie projekt Riplle (XRP). Porównywalne jest do tego towarzyszącego bossie w 2017 roku. Eksperci upatrują przyczyny tej sytuacji przede wszystkim w trzech powodach: wydarzenie Flare Networks, które będzie miało miejsce 12 grudnia, wzrasta zainwestowanie inwestorów na kupno XRP, a także kupno XRP pozwoli uzyskać airdrop tokenów Spark.

I to właśnie w tej przyczynie XRP zawdzięcza największy wzrost. Popyt znacząco się podwyższył z uwagi na airdrop Spark. Jednocześnie przełożyło się to na przyrost wartości XRP. W ostatnich dniach odnotował rekordową wartość na przestrzeni ostatnich dwóch lat, kosztując 0,78 dolara. Równolegle, pobudziło to zainteresowanie traderów i inwestorów.

Do trzeciego powodu zaliczana jest zapowiedź analityka Timothego Petersona, który przewidywał byczy rajd XRP już w tym miesiącu. Ponad to wskazywał, że będzie to przewyższało nawet wzrosty Bitcoina. Jego analizy zostały potwierdzone przez innego analityka MagicPoopCannon. Jego zdaniem, XRP osiągnie wartość 0,80 dolara. Co będzie oznaczało kolejny rekord tej kryptowaluty w ostatnim czasie. Same przewidywania są ogromną zachętą dla inwestorów.

Wzrost XRP odbędzie się przed 12 grudnia

Nie bez znaczenia dla XRP pozostaje dzień 12 grudnia 2020 r. Wówczas będzie miało miejsce niezwykle znaczące znaczenie. Najbliższe dwa tygodnie, to niebywała okazja dla XRP, która pozwoli mu na dodatkowe rozpromowanie. Łącząc to z ostatnim wzrostem zainteresowania w Google, analitycy przedstawiają, że może to doprowadzić do wytworzenia FOMO. A w konsekwencji z wysokim prawdopodobieństwem może dojść do wzrostu wartości tejże monety do wartości, które były spektakularne w grudniu 2017 roku, a także w styczniu 2018 roku.

Co ciekawe, w ostatnim czasie Światowe Forum Ekonomiczne bliżej przyjrzało się tokenom Ripple. Światowe Forum Ekonomiczne podkreśla, że zgodnie z przewidywaniem jest to doskonały projekt dedykowany dla banków centralnych.

Dowiedz się więcej na vouchercbd.com

Previous Post
Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *